środa, 13 listopada 2013

Poznaj mnie /Fucy

Czeeeeść! Cały tydzień chilluje i niezbytnio robię rzeczy kreatynie na tyle, aby Wam o tym opowiedzieć. Chodzę normalnie na treningi i SKS, ale jutro nie idę na trening. ;) Jadę na zawody szkolne z siatkówki i naprawdę się tym podniecam, bo to mój pierwszy raz, na którym będę rywalizować z różnymi osobami, a nie klasa kontra klasa. Za tydzień, gdy przyjdzie moja kolej na post to pokarzę Wam zdjęcia i trochę opowiem o mojej klasie, o mojej pasji do siatkówki i sporcie <3
Dzisiaj pomysł pełen spotaniczny, ponieważ miałam robić BFF Tag, a w ostatniej chwili zdecydowałam się właśnie na to. Przepraszam, że był taki długi odstęp, ale miałam problemy z czasem, bo dużo ćwiczę, a co bardziej 2 dni temu oraz wczoraj chciałam się do tego zabrać, ale mam problemy z komputerem i obecnie piszę na laptopie taty.
Więc...Mam na imię Adrianna. Obecnie mam 12 lat, lecz wolę mówić, że za 2 miesiące 13. Obchodzę urodziny 14 stycznia i obecnie jestem najstarsza z klasy. Już kiedyś Wam opowiedziałam o mojej historii sprzed 4 lat. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z nowymi osobami, a więc, gdy jestem sama w Ustroniu bez Natalii to nigdy nie siedzę sama. Boję się wyznawać miłość, ponieważ obawiam się najgorszych odpowiedzi i pośmieniska, jakie mogę sobie narobić złym zachowaniem. W szkole także nie mam problemów, bo jakoś nigdy nie widziałam potrzeby, aby robić z siebie idiotę, aby zaimponować kolegom i koleżankom, oczywiście przerwy to inna sprawa... Jestem Belieberką dość sporo, a Justina znam ok. 4-5 lat. Nigdy nie bałam się mówić o tym, że lubię go, choć były kiedyś takie czasy, kiedy go hejtowałam, ale później nauczyłam się najpierw poznawać ludzi, a potem ich oceniać. Bardzo śmiało wstawiam się naprzeciwko hejterom i staram się, aby ludzie byli z każdym na równi. Jestem optymistą. Nie umiem patrzeć czarno na przyszłość, lecz ciągle patrzę przez różowe okulary i staram się, aby ludzie w moim otoczeniu spoglądali na świat tak samo, jak ja.


jakby takie małe wnioski...

Jestem optymistą
Nie boję się hejtu
Boję się wyznawać miłość
Nie obawiam się mówić, o tym, co lubię
Staram się robić dobre wrażenie na ludziach
Nie mam problemu z zawieraniem znajomości z ludźmi
Mam urodziny w styczniu; najstarsza w klasie
Nienawidzę rasistów


Nio, mam nadzieję już trochę o mnie wiecie i nie będziecie zadawać zbędnych pytań.
Fucy <3

Linki do tego posta.

i taki mini bonus ^^


10 komentarzy:

 1. Prawie każdy boi się wyznawać miłość ;p

  palyna-paulina.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczna jesteś :)
  http://jujuu-juju.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajny post ;D;D

  http://this-is-my-life-s.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny post, mozna się czegos o tobie dowiedziec :)

  http://dobrze-milordzie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. również boję się wyznawać miłość :3

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy post i cudowny blog !
  Pierwszy raz widzę taki wygląd ;))
  Obserwuję ;p
  http://veraaablog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja osobiście jestem jedną z można by to powiedzieć hejterek Biebera, ale mam ku temu swoje powody i też się tego nie boję. Nie znaczy to jednak, że hejtuję Belieberów itp, bo każdy ma swój gust i staram się to szanować...

  http://rosee-hirst.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej !
  Masz bardzo ciekawy blog. Chciałam Cie zaprosić na mój blog. Jeśli tylko chcesz możemy dodać się do obserwowanych. Pozdrawiam http://jusinx.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń

Weryfikacja obrazkowa wyłączona.
Zaobserwowałeś nas? Napisz! Odwdzięczymy się!
Pamiętaj, każdy miły komentarz motywuje nas do dalszej pracy!
Love, Fucy and Ducy <3